Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

На страницу : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следующий

А вы бы съездили в Чернобыль?

А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn1663%А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn17 63% [ 55 ]
А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn1618%А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn17 18% [ 16 ]
А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn162%А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn17 2% [ 2 ]
А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn162%А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn17 2% [ 2 ]
А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn1615%А вы бы съездили в Чернобыль? Dsdddn17 15% [ 13 ]
Всего проголосовало : 88

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 9]

Чистый сталкер

Чистый сталкер

Куратор проекта - Командир Научного Спецподразделения Долга

Хотели бы вы съездить в Чернобыль? Какие объекты вы хотели бы посетить? Интересуетесь ли вы катастрофой?

Последний раз редактировалось: Чистый сталкер (Пн 15 Апр 2013 - 9:57), всего редактировалось 1 раз(а)

Профессор Сахаров

Профессор Сахаров

Глава Ученых

Глава Ученых
Я очень хочу посмотреть на Чернобыль! Laughing

Anonymous

?????

Гость

А я очень хочу Чистого в Припяти утопить!!! :twisted:

Чистый сталкер

Чистый сталкер

Zema пишет:А я очень хочу Чистого в Припяти утопить!!! :twisted:
У вас какие то ненормальные асоциации с этой темой

А вы бы съездили в Чернобыль? 4191e010
Защити мир от заразы Зоны!

Shu®ik

Shu®ik

Торговец

Торговец
Zema пишет:А я очень хочу Чистого в Припяти утопить!!! :twisted:
И я тоже, тока в ванне.

Чистый сталкер

Чистый сталкер

Это не флудильня, дальнейший флуд будет удален

А вы бы съездили в Чернобыль? 4191e010
Защити мир от заразы Зоны!

Профессор Сахаров

Профессор Сахаров

Глава Ученых

Глава Ученых
Че вы так на Чистого наехали, ща он вас забанит и все....

Профессор Сахаров

Профессор Сахаров

Глава Ученых

Глава Ученых
«Спецпроект Костянтина Стогнія про річницю аварії у Чорнобилі» — ексклюзив на каналі ICTV!

26 квітня до 23-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС в ефірі каналу буде показано унікальне відео про браконьєрство, мисливські забави та загадкові альтанки у зоні відчуження. Журналісти каналу пройдуться шляхами браконьєрів і спробують дізнатись, чи легко проникнути на заборонену територію, повудити рибу чи навіть упіймати лося!

Заборонена зона для багатьох мародерів і сьогодні залишається золотим дном. Вони намагаються збагатитись на усьому: продають радіоактивну військову техніку на чорному ринку, влаштовують екскурсії для любителів гострих відчуттів, організовують для можновладців полювання на рідкісних тварин тощо. Чи знає про це міліція та МНС, які увесь час патрулюють Чорнобильську зону?

Чи завжди, купуючи рибу або м’ясо на ринку у Києві, ви запитуєте, де продавець узяв товар? Звідки на кожному острові та на узбережжі довкола Чорнобиля з’явились загадкові альтанки? І чи правда, що у Києві набагато вищий рівень радіації, ніж у самоселах у зоні відчуження? З вуст місцевих жителів, з ексклюзивних кадрів та коментарів офіційних осіб ви дізнаєтесь відповіді на усі запитання.

Дивіться «Спецпроект Костянтина Стогнія про річницю аварії у Чорнобилі» на ICTV у неділю, 26 квітня, о 12:00.

КОЧЕВНИК

КОЧЕВНИК

Новичок

Новичок
Хотелбы посмотреть на те места с которых были содраны локации в СТАЛКЕРЕ.

ЖИЗНЬ И ТАК СУКА, ТАК В КОНЦЕ ЕЩЕ И ПОДЫХАЕШЬ!

Anonymous

?????

Гость

Бармен пишет:«Спецпроект Костянтина Стогнія про річницю аварії у Чорнобилі» — ексклюзив на каналі ICTV!

26 квітня до 23-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС в ефірі каналу буде показано унікальне відео про браконьєрство, мисливські забави та загадкові альтанки у зоні відчуження. Журналісти каналу пройдуться шляхами браконьєрів і спробують дізнатись, чи легко проникнути на заборонену територію, повудити рибу чи навіть упіймати лося!

Заборонена зона для багатьох мародерів і сьогодні залишається золотим дном. Вони намагаються збагатитись на усьому: продають радіоактивну військову техніку на чорному ринку, влаштовують екскурсії для любителів гострих відчуттів, організовують для можновладців полювання на рідкісних тварин тощо. Чи знає про це міліція та МНС, які увесь час патрулюють Чорнобильську зону?

Чи завжди, купуючи рибу або м’ясо на ринку у Києві, ви запитуєте, де продавець узяв товар? Звідки на кожному острові та на узбережжі довкола Чорнобиля з’явились загадкові альтанки? І чи правда, що у Києві набагато вищий рівень радіації, ніж у самоселах у зоні відчуження? З вуст місцевих жителів, з ексклюзивних кадрів та коментарів офіційних осіб ви дізнаєтесь відповіді на усі запитання.

Дивіться «Спецпроект Костянтина Стогнія про річницю аварії у Чорнобилі» на ICTV у неділю, 26 квітня, о 12:00.
Ты вот это читал?

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 9]

На страницу : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следующий

Права доступа к этому форуму: